סינגפור - הנקודה החמהסינגפור - הנקודה החמהסינגפור - הנקודה החמה

נעים להכיר!

שלום, אני אביחי אלהרר, ואני שמח להציג לכם את הפרויקט החדש שלי, ״סינגפור - הנקודה החמה״. עבורי זה לא סתם עוד פרוייקט זו ממש מהפכה שאני עובר בחיי!

באפריל 2020 עוד ישבתי על הכיסא המרווח, במשרד המפואר, בלב הבוהמיה הסינגפורית, כמנהל אופרטיבי בחברת קוסמטיקה גדולה. כשהיה עוד נדמה שנוכל לצלוח את משבר הקורונה המתגלגל ככדור שלג לעברנו, הגיעה מכת המחץ, סגר קשוח ולא מתפשר לשלושה חודשים.

לצד התקווה (שהתנפצה שוב ושוב), שהקורונה תעלם מעולמינו, גמלה בליבי ההחלטה שהגיע הזמן למהפכה בחיי והגשמת חלומות ישנים שהסתתרו עמוק במגירה עוד מהעשור הראשון של חיי. 

תמיד הערצתי מדריכי טיולים. בטיולי בית ספר תמיד צעדתי בראש, צמוד למדריך או למדריכה, גמעתי בשקיקה את ההסברים והסיפורים שלהם. נפעמתי כמותם מהנופים המדהימים של ארץ ישראל. זה היה כל כך בולט עד שחברי לכיתה הדביקו לי את הכינוי ״מדריך טיולים״ או ״המדריך״. מכל שלל הכינויים שהדביקו לי בצעירותי זה אחד הכינויים שהכי אהבתי. כבר מגיל 14 הפכתי למדריך ראשי ב״קייקי כפר-בלום״. עד גיל 22 (להוציא את שלושת שנות שירותי הצבאי כחובש קרבי בנח״ל), בתחילת כל עונה לפני פסח, קיבלתי את שיחת הטלפון הקבועה מהמנכ״ל גיא, שקרא לי להתייצב לפתיחה. אהבתי לעבוד כמדריך בקיאקים, ואהבתי את הסברי מדריכי הטיולים על נופי ישראל היפה, אבל החיים הובילו אותי לכיוון שונה לחלוטין ולנופיה העירוניים (המהממים) של סינגפור.

אני בסינגפור כבר הרבה שנים, הגעתי לכאן אחרי סיום התואר הראשון. חשבתי לבוא לחצי שנה ל״התעשר״ בעגלות ולחזור לארץ להתחיל את החיים האמיתיים. מה שלא תכננתי הוא, שהחיים האמיתיים יתחילו ממש כאן בסינגפור וממש לקראת סוף חצי השנה המתוכננת. פגשתי אישה סינית, נוצר הקסם והיום אנחנו כבר משפחה. המשכתי לעסוק בעולם המכירות, הגעתי לעמדות ניהול בחירות מאחורי הקלעים. משהו בתוך תוכי תמיד ידע שזה זה לא התחום שיסב לי אושר, שפשוט נקלעתי לסיטואציה, למרוץ העכברים כמו שאיש חכם הגדיר פעם (רוברט קיוסאקי). בזמן ישיבתי לבד (האישה עובדת חיונית והילד עוד לא נולד), בחוסר מעש, בביתי, עלו בי זכרונות מאביחי הישן, אביחי של הילדות, אותו אביחי שחלם להיות מדריך טיולים, שלא דמיין את עצמו כאיש משרד כלוא בין קירות מעשר עד שש. הבנתי שהינה ההזדמנות שלי לעשות שינוי בחיים ולהחזיר את אביחי הישן שכל כך אהבתי.

בסוף הסגר, נולד בני הבכור, מעיין, ומעט לאחר מכן נולד הפרויקט, ״סינגפור - הנקודה החמה״. התחלתי להעלות סרטונים בדף פייסבוק, באינסטגרם וביוטיוב, ומאז אני מעלה תכנים על בסיס שבועי. הפכתי לפנים הישראליות של סינגפור. אני פעיל בכל קבוצות הפייסבוק של סינגפור, יש את הקבוצה בניהולי, ״סינגפור - מידע עדכני מהשטח וטיפים למטיילים״ והופעתי מספר פעמים בחדשות 12 עם הסברים על הנעשה בסינגפור. המתנתי בסבלנות עד שבתי הספר לתיירות הסינגפוריים יחזרו לפעילות ובשנייה שהיה אפשר נרשמתי לקורס מדריכי טיולים של חצי שנה. 

  

השירותים שאני מציע:סל הקניות

סל הקניות ריק

Return To Shop

הוסף קופון

הוסף קופון

קוד הקופון בעמוד הצ׳ק אווט

עברית (ישראל)